Авто

Опублікований свіжий рейтинг кращих автомобільних марок

Mazda 6

Американське видання Consumer Reports випустило черговий рейтинг кращих автомобільних марок, пальму першості в якому в підсумку зайняла японська компанія Mazda.

Видання Consumer Reports випустило черговий рейтинг автомобільних марок-цього разу це бренди, які споживачі назвали кращими за сукупністю споживчих якостей їх продукції.

Місце в рейтингу визначалося з урахуванням декількох критеріїв: керованості, надійності, задоволеності власників і безпеки. Першу сходинку в цьому списку займає японська марка Mazda, піднявшись з часів минулого рейтингу на три позиції вгору – завдяки надійності і задоволеності власників своїми автомобілями.

Читайте також:  Mazda відправить у відставку маленький кросовер

Після Mazda йде BMW, піднявшись на шість позицій вгору і показавши високі результати в частині керованості. Японська марка Subaru зберегла своє третє місце, а Porsche цього разу посіла четверте.

Замикає п’ятірку кращих брендів Honda, яка піднялася відразу на 10 позицій. Kia, Genesis і Lincoln впали на 10, 13 і 15 позицій відповідно, а останні місця в списку займають марки Land Rover і Alfa Romeo, надійність яких, з точки зору споживачів, залишає бажати кращого.