Робота

7 тактик поведінки менеджера, що мотивують співробітників

Не секрет, що від керівника компанії і його поведінки залежить дуже і дуже багато. Ще більше залежить від того, наскільки правильно менеджер вміє мотивувати своїх співробітників, – пише The Huffington Post.

За статистикою, близько 70% всіх співробітників компаній сьогодні почувають себе недостатньо залучені у виробничий процес і демотивовані. Дослідження ж, у свою чергу, доводять, що правильно мотивовані співробітники працюють на 31% ефективніше колег, яких не вистачає бажання і прагнення працювати. Крім того, мотивація значно впливає і на рівень звільнень – фахівці, які відчувають, що потрібні колективу і керівництва, звільняються на 87% рідше.

Згідно з опитуванням компанії Galliup, 70% правильної мотивації співробітника забезпечуються правильним поведінкою і стратегією керівника. Саме тому босові так важливо знати, чим він може зашкодити, а чим допомогти підлеглим.

Не робіть цього

Щоб не опинитися біля розбитого корита і не розгубити всіх співробітників, грамотному і кваліфікованому менеджерові варто переглянути свої уявлення про мотивацію і переконатися, що вона не містить наступних помилкових пунктів.

Величезна кількість дурних правил

Звичайно, компанії повинні мати власний звід правил і слідувати ним. Тим не менш, не варто занадто ускладнювати цей перелік. Навіть пара непотрібних обмежень може звести співробітників з розуму.

Ігнорування досягнень

Похвала подобається абсолютно всім. Тому, як керівник, відзначайте навіть дрібні досягнення своїх підлеглих. Так ви налагодите стосунки в колективі і допоможете співробітникам відчути себе потрібними і затребуваними.

Просування не тих людей

Навіть самі хороші і мотивовані співробітники хочуть працювати з однодумцями. Пам’ятайте про це, формуючи свій колектив. Якщо ви будете приймати на роботу людей з полярними поглядами, це, рано чи пізно, призведе до того, що співробітники почнуть шукати собі інше місце роботи.

Однаковий підхід до всіх

Кожен підлеглий заслуговує особливого підходу до себе. Не варто спілкуватися з усіма однаково і очікувати високих результатів. Підбирайте «ключики» до своїх фахівців. Цим ви допоможете їм налаштуватися на плідну роботу.

Невисока ефективність

Ваше завдання – стежити за тим, щоб всі співробітники працювали з приблизно однаковою віддачею і результативністю. Наявність у команді «слабких» гравців знижує ефективність і рівень мотивації навіть самих зацікавлених фахівців.

Невиконання зобов’язань

Повірте, люди прекрасно пам’ятають те, що ви їм обіцяли. Тому, взявши на себе зобов’язання, не забувайте їх виконувати. Це тільки зміцнить ваш авторитет в колективі. Крім того, хто ж буде слухати боса, який не тримає слова?

Відсутність відносин в колективі

Будь-яка робота будується на особистих відносинах, і менеджер просто зобов’язаний пам’ятати про це. Співпереживайте підлеглим, цікавтеся їхнім життям та успіхами. Працювати ефективно просто неможливо в колективах, де начальнику абсолютно байдуже, що відбувається з його співробітниками.

На замітку

Крім помилкових стратегій, є ще 7 порад, які допоможуть правильно мотивувати співробітників.

Платинове правило

Золоте правило взаємин свідчить ставтеся до людей так, як ви б хотіли, щоб вони ставилися до вас. Тим не менше, воно не враховує головного – усім людям потрібен різний підхід. Тому запам’ятайте ще одне платинове правило – ставтеся до людей так, як вони цього хочуть. Хороші менеджери добре вміють розуміти інших людей і безпомилково визначають, до чого вони прагнуть.

Сила – перш за все

Для того, щоб за лідером хотілося піти, він повинен бути, перш за все, досить сильним. Тільки не плутайте силу і суворість. Сила – надихає людей на звершення, а строгість і суворість – навпаки, відштовхує.

Спілкування – це вулиця з двостороннім рухом

Одна з основних рис гарного боса – його вміння чути. Ви повинні не тільки бути відкриті до спілкування зі свого боку, але й уважно, з усією відповідальністю намагатися зрозуміти ті думки, які до вас хочуть донести.

Зразок для наслідування

Для своїх підлеглих бос – це ідеал співробітника, який пройшов шлях від підлеглого до керівника. Не переставайте вдосконалюватися і вчитися, і ваші співробітники почнуть робити те ж саме.

Не ускладнюйте

Ваші тактики і стратегії поведінки повинні бути прозорими і зрозумілими. Не змушуйте своїх підлеглих здогадуватися, що ж саме ви хотіли сказати або зробити.

«Ні» зарозумілості

Нічого не вбиває мотивацію співробітників так, як зверхнє ставлення їх начальства. Намагайтеся робити упор на скромність. В такому разі можна досягти взаєморозуміння.

Work-life balance

Не доводьте своїх підлеглих до перевтоми і дозволяйте їм відпочивати. Більш того, стежте за тим, щоб вони не проводили на роботі занадто багато часу. 50 годин за робочим місце в тиждень не підвищують ефективність, а знищують її.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *