Технології

Google використовує ШІ, щоб поліпшити управління в Android 12

Google Android 12

Зі зростанням популярності жестового способу управління в Android-пристроях багато користувачів часто випадково виходять з програми або помилково натискають «Назад». Згідно зі спостереженнями розробників, в Android 12 тестується функція запобігання таких випадкових дій для спрощення управління інтерфейсом.

Раніше Google визнала, що помилкові спрацьовування під час використання повноекранного режиму і жестового управління на Android дійсно трапляються. У зв’язку з цим вже в першій тестовій збірці Android 12 для розробників з’явилася функція, яка повинна вирішити цю проблему.

Читайте також:  Google посилює вимоги до безпеки Android-додатків

Google Android 12

В ході вивчення коду новітньої прошивки один з користувачів виявив в модулі TensorFlow Light список з 43 000 імен додатків. На думку розробника, Google планує використовувати машинне навчання для цих додатків з метою запобігти випадкові натискання і свайпи.

Алгоритм Google полягає в тому, щоб виявити початкову і кінцеву точку під час виконання свайпу, а також з’ясувати, чи робив такий жест Користувач навмисно або випадково.

Функція індивідуального передбачення жестів, по всій видимості, увійде в релізну збірку Android 12. Крім того, нову версію мобільної операційки чекає ще одне приємне нововведення: в ній розробникам додатків буде заборонено встановлювати затримку при відкритті повідомлень з Центру повідомлень, що візуально прискорить плавність роботи системи.