Авто

Kia показала конкурента Hummer

Kia KLTV

Компанія Kia привезла на виставку озброєнь у ОАЕ перспективні новинки.

Про це повідомляє портал Carscoops. На міжнародній виставці International Defense Exhibition & Conference 2021 (IDEX) корейський виробник показав досвідчений зразок багатоцільового тактичного легкого позашляховика KLTV та базове шасі для створення різних модифікацій.

Нова версія всюдихода KLTV створена за участю державного Агентства оборонних розробок (DAPA). Легкий тактичний позашляховик пропонується у стандартній та довгобазній версіях, із бронюванням та без.

Залежно від конфігурації він може використовуватися для будь яких цілей, наприклад, для командирської машини, розвідки, для установки різних видів озброєння або служб підтримки. Всюдихід у довгобазному виконанні без бронезахисту здатний перевозити воєнізований підрозділ із 10 осіб та до 3 тонн спорядження у вантажному відділенні. Крім того, на шасі можливе встановлення різних надбудов для створення пересувної майстерні, пункту мобільного зв’язку або перевезення вантажів.

Читайте також:  На продаж виставили особняк з підземним гаражем та автомийкою, потрапити в які можна через секретний тунель

Kia KLTV

Представлений на виставці екземпляр KLTV має 4-місний салон та вантажне відділення, яке можна використовувати для перевезення військовослужбовців та різних вантажів.

У рух всюдихід приводить 225-сильний дизельний двигун, який відповідає нормам Euro 5. У парі з ним працює 8-ступінчаста автоматична трансмісія, що відправляє крутний момент до всіх ведучих коліс. Також новинка має диференціал обмеженого тертя, незалежну підвіску всіх коліс, шини run-flat, кондиціонер та екрановане електрообладнання.

Kia також показала на виставці базове шасі, яке можна використовувати для створення спеціальних версій машини, зокрема й броньованих. Варто відзначити, що компанія Kia останні 5 років є офіційним постачальником подібних всюдиходів для південнокорейської армії.

Читайте також:  У Китаї до 2025 року чверть автомобілів BMW будуть електричними

За словами представників компанії, “обидва виставкових зразки розроблені з урахуванням широких можливостей для використання, відрізняються високою надійністю та можуть використовуватися в найсуворіших природних та дорожніх умовах”.

Нагадаємо, що компанія Kia вперше показала свою розробку KLTV у ОАЕ ще 2015 року. Відтоді сімейство обросло різними модифікаціями та розпочало службу в південнокорейській армії. За ці роки компанія постійно працює над вдосконаленням конструкції та підвищення її споживчих якостей.