Авто

Блогер розібрав нову Toyota і назвав секрет успіху японських автомобілів

Toyota Fortuner

Блогер YouTube-каналу “Клубний сервіс” спробував пояснити секрет успіху японських автомобілів. Для цього оглядач повністю розібрав новий Toyota Fortuner вартістю понад 1 мільйон гривень і назвав сильні та слабкі сторони позашляховика.

В якості піддослідної Toyota взяли рамний Fortuner-розбирати вирішили оновлений всюдихід 2020 року випуску з пробігом менше 1000 кілометрів в небагатій комплектації «Комфорт».

Fortuner-один з найдоступніших позашляховиків Toyota, і економія концерну проявляється у відсутності антикору, мінімальної шумоізоляції і простенькій акустиці. Однак до збірки не причепитися: зварні шви акуратно оброблені герметиком, вся проводка прокладена грамотно і закріплена там, де потрібно. Комплектуючі або японської збірки, або “тойотовські”: глобалізація до Fortuner поки не дісталася.

Читайте також:  Ford анонсував загадкову модель, яка може стати наступником Mondeo

У числі інших переваг перевірена техніка: під капотом бензиновий “атмосферник” 2.7, який поєднується з 6-швидкісним «автоматом». Силові агрегати прості, але надійні: поки в двигуні і трансмісії є масло, вони працюють. Запас міцності солідний: в основі Fortuner посилена рама від вантажівки Hilux, Нижні важелі підвіски дуже потужні, і сумнівів в довговічності конструкції немає.

Оглядач “Клубного сервісу” порівняв Toyota Fortuner з УАЗ Patriot і прийшов до висновку, що ніяких інновацій в японському позашляховику немає: секрет успіху японського бренду в якісній і акуратній збірці.