Авто

Volkswagen вирішить долю Bugatti в першому півріччі

Bugatti Chiron

Концерн Volkswagen вирішить долю Bugatti в першому півріччі 2021-го, заявив генеральний директор Porsche Олівер Блум. Топ-менеджер натякнув на можливе партнерство Bugatti і хорватського виробника гіперкарів і силової електроніки Rimac, але утримався від подробиць.

У бесіді з німецьким тижневиком Automobilwoche Бос Porsche підкреслив «що» в даний час ведуться інтенсивні дискусії про те, як можна поліпшити Bugatti”, але остаточне рішення про стратегію розвитку бренду ще не прийнято, і говорити про зміну власника передчасно.

Читайте також:  Mercedes-Benz назвав ціни та характеристики нових версій S-Class

У той же час Олівер Блум підтвердив обгрунтованість чуток про можливий перехід Bugatti під крило Rimac — французького виробника гіперкарів можуть обміняти на великий пакет акцій хорватської компанії.

Керівник Porsche заявив, що “бренди Bugatti і Rimac підходять один одному” і визнав, що фактор Rimac може зіграти свою роль у розвитку Bugatti.

Заради реалізації масштабної програми електрифікації модельного ряду Volkswagen прагне скорочувати витрати, тому наглядовій раді концерну довелося приймати непрості рішення, що стосуються «нішевих» брендів.

Поки розпродажі вдалося уникнути: марки Lamborghini, Ducati, Italdesign і Bentley залишаться частиною Volkswagen Group.

Джерело: Reuters