Авто

Найбільш потужним і тяговитим Ford Ranger стане гібрид

Ford Ranger

Австралійські журналісти з’ясували подробиці про новий Ford Ranger. За даними видання Car Expert, найпотужніша і тяговита версія вантажівки виявиться заряджається гібридом: бензин-електрична система на основі 2,3-літрової «турбочетвірки» буде розвивати 367 кінських сил і 680 Нм крутного моменту.

Джерело Car Expert вважає, що підключається гібридна система, що складається з “турбочетвірки” 2.3 і електродвигуна стане базовою установкою нового Ranger і соплатформенного позашляховика Everest.

Крім безпрецедентної для “молодшого” сімейства тяги в 680 Нм, електрифіковані Ranger/Everest відрізняться витратою палива в змішаному циклі не більше трьох літрів на 100 кілометрів пробігу. Інформації про дизелі поки немає, але на деяких ринках мотори на «важкому» паливі напевно залишаться в гамі до законодавчої заборони.

Читайте також:  У Китаї відкрилася найбільша зарядна станція Tesla

Інсайдери вважають, що новий Ford Ranger Raptor відмовиться від дизельної “бітурбочетвірки” 2.0 на користь бензинового V6 об’ємом 2,7 літра від Bronco. Потужність спортивного пікапа після зміни поколінь зросте півторакратно з 213 до 314 кінських сил, а крутний момент збільшиться з 500 до 540 Нм.

Витік інформації про новий Ranger корелюється з нещодавно озвученою стратегією розвитку Ford Europe. До 2026 року в європейській лінійці «блакитного овалу» залишаться електромобілі та гібриди, а комерційну лінійку планують електрифікувати ще раніше — вже в 2024 році.