Політика

Влада ФРН виділить 10 млн євро для сімей Донбасу

Німеччина

Кошти будуть спрямовані на розвиток інклюзивної освіти в регіоні, а також на забезпечення доступу жителів до чистої води.

Уряд Німеччини надасть 10 мільйонів євро допомоги на розвиток соцпослуг і для боротьби з пандемією коронавірусу жителям Донбасу. Про це повідомила прес-служба Посольства Німеччини в Україні.

“Уряд Німеччини через Німецький банк розвитку (KfW) виділить фінансування в розмірі 10 млн євро, що є частиною проекту Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Сприяння розвитку соціальних послуг на Сході України на тлі пандемії COVID-19”, – зазначено в повідомленні.

Читайте також:  Шмигаль відкинув ідею Вітренка про імпорт газу з РФ

Зазначається, що проект охопить близько 500 тисяч жителів регіону в 12 пілотних громадах.

“Основна увага проекту приділяється інклюзивній освіті, стабільному доступу до чистої води і громадській активності молоді. Буде також покращено фізичну доступність навчальних закладів. Все це в комплексі буде сприяти соціальній згуртованості та благополуччю сімей в громадах, які постраждали від конфлікту”, – зазначили в посольстві.

За слова посла Німеччини в Україні Анки Фельдгузен, влада Німеччини стає партнером для областей України, чиї сили відбирають збройний конфлікт і наслідки пандемії.