Технології

Vodafone розробила технологію високоточного відстеження машин і дронів

Vodafone

Один з найбільших мобільних операторів значно поліпшив точність геолокації. За відомостями Vodafone, фахівцям компанії вдалося знизити показник точності визначення місця розташування різних пристроїв в 30 разів, з 3 метрів до всього 10 см.

Vodafone вважає, що використання нової технології супутникового стеження Sapcorda дозволить прискорити впровадження платформи Інтернету речей (IoT).

Крім того, підвищиться точність відстеження транспортних засобів, дронів і будь-яких інших вантажів. Оператор вважає, що нова можливість зацікавить як державні та медичні структури, так і бізнес.

Читайте також:  Інсайдер: Apple нарешті зменшить «чубок» iPhone [ФОТО]

Також уточнюється, що нова платформа Інтернету речей Vodafone зі службою глобальної навігаційної системи (GNSS) Sapcorda дозволить усунути будь-які неточності, викликані кривизною Землі, атмосферою і різницею часових поясів.

Важливо, що завдяки відео та бортовим діагностичним системам оператори транспортних засобів можуть віддалено перевіряти та ініціювати аварійну зупинку машин.

“Можливо, нам ще не вдалося знайти голку в стозі сіна, але ми наближаємося до цього. Наші послуги 5G і IoT вже дозволяють виробничим підприємствам, дослідницьким лабораторіям і фабрикам виконувати критично важливі і часто небезпечні високоточні операції з роботами. Тепер ми відкриваємо доступ до високоточних технологій всьому світу”, – заявляють представники Vodafone.

Читайте також:  Стали відомі подробиці кастомізації Android 12

Джерело: Gizchina