Технології

Facebook застосує «санкції» до користувачів старої версії WhatsApp

WhatsApp

Нещодавно розробники WhatsApp перенесли дату оновлення політики месенджера з лютого на травень поточного року. Трохи пізніше на офіційному сайті сервісу з’явилася детальна інформація про наслідки відмови від прийняття нових умов використання популярного додатка.

За заявою розробників, після 15 травня «незгодні» користувачі якийсь час зможуть приймати дзвінки і отримувати повідомлення, але позбудуться можливості відповідати на них, а також читати і відправляти повідомлення. Цей період триватиме 120 днів, після чого такі акаунти будуть видалені як неактивні.

Читайте також:  Samsung оголосила дату презентації нових телевізорів

Крім того, не прийняли нові умови позбудуться можливості створення резервних копій чатів і всієї історії повідомлень. Користувачі також автоматично покинуть всі групи WhatsApp, в яких перебували. Тим, хто має намір відмовитися від програми, необхідно експортувати свої контакти і журнал повідомлень до зазначеної дати.

“Якщо ви хочете видалити свій обліковий запис на платформах Android, iPhone або KaiOS, ми сподіваємося, що ви переглянете своє рішення. Видалення аккаунта є незворотнім процесом”, – йдеться в блозі сервісу.

Зараз аудиторія WhatsApp налічує близько двох мільярдів користувачів. Нова політика конфіденційності дозволяє месенджеру обмінюватися з Facebook даними про платежі і транзакції користувачів з метою створення таргетованої реклами.

Читайте також:  На початку квітня NASA проведе перший запуск вертольота Ingenuity на Марсі

Джерело: TechCrunch