Авто

Названі найбільш надійні автомобілі у світі

Lexus ES

Консалтингове агентство J. D. Power провело щорічне опитування власників старих машин і назвало найнадійніші трирічні автомобілі в світі. У лідерах опинилися марки Lexus, Porsche і Kia; в числі аутсайдерів — Land Rover, Alfa Romeo і Jaguar. Рейтинг склали на основі відповідей 33 тисяч респондентів із США.

Методика J. D. Power проста: фахівці агентства опитують по 100 власників автомобілів кожного бренду і підраховують кількість проблем, з якими ті зіткнулися за три роки експлуатації. У залік йдуть всі несправності – від серйозних проблем, що впливають на безпеку дорожнього руху, до глюків мультимедіасистеми.

Читайте також:  Головний позашляховик українських 90-х: яким був Jeep Grand Cherokee

Лідером рейтингу J. D. Power в 2020 році стала марка Lexus: у японського преміум-бренду 81 скарга на 100 автомобілів. На другій сходинці Porsche (86), на третій — Kia (97). У сімку кращих входять Toyota (98), Buick (100), Cadillac (100) і Hyundai (101), а торішній тріумфатор — Genesis — тільки восьмий з результатом 102 скарги.

Інфографіка-J. D. Power

Lexus лідирує в рейтингу J. D. Power дев’ятий раз за останні десять років, так що успіх японської марки не дивує. Також традиційно замикають список бренди концерну Jaguar Land Rover і марка Chrysler. Аналітики підкреслюють, що надійність трирічних автомобілів в США з кожним роком зростає: наприклад, в цьому році середній показник по індустрії становить 121 проблему на 100 автомобілів, і це кращий показник за 32 роки.

Читайте також:  Volvo назвала термін відмови від двигунів внутрішнього згоряння

У той же час позиції деяких автовиробників за рік заментно погіршилися: наприклад, Volkswagen опустився з Високого шостого рядка в 2019 році в кінець списку, оскільки кількість скарг власників зросла з 116 до 163.

Найнадійнішою моделлю експерти J. D. Power визнали Porsche 911, і спорткари лінійки 991 хвалять за безвідмовність не вперше.

У рейтингу американського агентства вперше з’явилася Tesla, але через особливості підрахунку виробник електрокарів поза заліком. За критерієм надійності електрокари Маска не найкращі: “Тесли” зібрали 176 скарг, так що при звичайній методиці молодий автовиробник зайняв би четверту сходинку з кінця.

Читайте також:  Nissan розповів, як маскує свої прототипи від фотошпигунів

Джерело: JD Power