Авто

Відео: Hummer H1 і Ford F-450 воювали з Tesla в перетягуванні каната

Tesla Model X Performance

YouTube-канал Nossa Vida USA влаштував незвичайну дуель між Tesla Model X Performance, армійським позашляховиком Hummer H1 і важким пікапом Ford F-450. Дизельні Всюдиходи воювали з електромобілем в перетягуванні каната на сухій траві.

В активі Tesla Model X Performance двомоторна силова установка потужністю 800 кінських сил і крутним моментом 1140 Нм. Електромобіль взутий в низькопрофільні шосейні шини і важить близько 2,5 тонни.

Hummer H1 оснащується 6,5-літровим 197-сильним (583 Нм) турбодизелем V8, але позашляховик мінімум на півтонни важче, а штатні покришки куди більш «зубасті».

Читайте також:  З'явилися фотографії салону першого серійного пікапа Hyundai

Шестиколісний Ford F – 450 Super Duty — важкий пікап з турбодизелем V8 Power Stroke об’ємом 6,7 літра. Агрегат видає 482 кінські сили і 1424 Нм крутного моменту, а на звичайному зчепленні вантажівка може тягнути 11-тонний причіп!

У боях проти Hummer H1 і Ford F – 450 Super Duty електромобіль Tesla показав себе міцним горішком. Абсолютного переможця дуелі виявити не вдалося, оскільки дизельні тягачі “закопалися” в м’якому грунті, погнувши буксирувальну вушко.

Втім, перетягування каната навряд чи може служити реальним мірилом тягових здібностей: підсумковий результат залежить від маси автомобіля, точки кріплення тягово-зчіпного пристрою і зчіпних властивостей шин на конкретному покритті.

Читайте також:  Автопілот Tesla виявиться набагато гіршим, ніж очікувалося

Джерело: YouTube-канал Nossa Vida USA