Технології

ШІ створив рецепт ідеальних млинчиків

Млинці

В інтернеті можна знайти сотні рецептів млинців, кожен з яких запевняє, що інгредієнти підібрані у вірній пропорції. Англійські вчені використовували штучний інтелект: вони впевнені, що він знайшов найбільш «правильний» рецепт.

Програма Monolith використовується для складних розрахунків в роботі компаній Airbus і Honda. Але оскільки на носі Масниця, вибору у інженерів з Імперського коледжу Лондона просто не було. Першим кроком була спроба відшукати найбільш популярні рецепти американських млинчиків в Інтернеті.

Читайте також:  Німеччина планує примусити Facebook відмовитися від збору даних користувачів WhatsApp

Пошук видав 800 рецептів, проте після аналізу позитивних і негативних відгуків, загальну кількість варіантів було скорочено до 31. І тільки після цього ШІ вибрав оптимальні інгредієнти і пропорції, що дозволяють приготувати ідеальні млинці. Нижче представлені “ідеальні” компоненти:

210 г борошна, 48 г цукру, 14 г розпушувача, 6 г солі, 2 яйця, 256 мл молока і 25 г вершкового масла.

Важливо не тільки підібрати вірну рецептуру, але і змішати її в правильній послідовності. Так, сухі інгредієнти варто з’єднувати окремо від вологих, а в готову масу додати молоко.

Помішувати тісто потрібно недовго, адже це може зробити млинці занадто пружними. Сковорідку змащують олією, а її температура не повинна бути занадто високою. Важливо не пересмажити, перевертаючи млинець відразу, як тільки низ почне підрум’янюватися.