Технології

У японських туалетах з’являться голографічні кнопки

голографічні кнопки

Жителям Європи японські туалети можуть здатися незвичайними: вони поєднують високі технології з традиційним дизайном. Компанія Murakami Corporation вирішила убезпечити громадські вбиральні за допомогою голограм.

Незважаючи на те що просунуті туалети стали звичною функцією для японців, епідемія коронавірусу внесла свої корективи. Проблема криється в контакті з кнопками, які доводиться натискати всім відвідувачам.

Зараз для запобігання масового зараження проводиться постійна дезінфекція. Як стало відомо, представники Murakami Corporation готують справжню революцію, яка позитивно позначиться на санітарних умовах в громадських вбиральнях і гігієні відвідувачів.

Читайте також:  SoundCloud шукатиме потенційні хіти за допомогою штучного інтелекту

Представники Murakami Corporation уклали контракт з Parity Innovations, що передбачає створення голографічної панелі. При піднесенні пальців до віртуальної консолі будуть активуватися спеціальні датчики, які вгадують, яку кнопку хоче натиснути людина.

Це дозволить віддавати ті чи інші команди без безпосереднього контакту з поверхнею.

Корпорація Murakami планує розпочати масове виробництво голографічних панелей у 2022 році. Також вказується, що їх можна застосовувати і для інших пристроїв або місць, де люди змушені торкатися кнопок, таких як банкомати або ліфти.

Джерело: Gizmodo