Натхнення

9 жінок-мільярдерів, які зробили себе самі

Жінки мільярдери

Згідно з даними доповіді, більшість selfmade-жінок, які мають мільярдні статки, живуть в Китаї (56 осіб). У той час як у США їх налічується 15.

Портал Business Insider пропонує познайомитися з ТОП-9 найуспішніших жінок світу, які досягли найбільших висот у бізнесі.

9. Пеггі Чернг і її чоловік Ендрю Чернг

Пеггі Чернг

Стан – $4,4 млрд. Подружжя Чернг заробили свій статок на найбільшій в світі мережі сімейних ресторанів Panda Express.

8. Чжан Інь

Чжан Інь

Статки – $4,5 млрд. 60-річна бізнесвумен заснувала свою компанію з продажу металобрухту в Каліфорнії, а потім відкрила власні фабрики в Китаї.

7. У Яцзюнь

У Яцзюнь

Стан – $4,6 млрд. Починала свою кар’єру як журналіст, а потім заснувала компанію Longfort, яка принесла їй багатство.

6. Джуді Лав і її чоловік Том Лав

Стан – $4,8 млрд. Джуді та її чоловік заснували мережі автозаправних станцій і сервісних центрів love’s Stops & Country Stores в 1964 році. Сьогодні компанія налічує близько 420 відділень в 40 штатах.

5. Чень Чунмэй і її чоловік Гонг Хунзця

Стан – $5,3 млрд. Джерелом доходів цієї семеной пари є компанія Hikvision Digital Technology – найбільший постачальник пристроїв відеоспостереження.

4. Тіна Грін і її чоловік Філіп Грін

Тіна Грін

Стан – $5,5 млрд. 64-річна бізнесвумен родом з Великобританії, але зараз живе в Монако і разом з чоловіком керує компанією Arcadia.

3. Чжоу Хунвэнь і її чоловік Сяо Цзяньхуа

Стан – $5,5 млрд. Чжоу Хунвэнь – співзасновник консалтингової компанії Tomorrow Group. Цього року вона потрапила на перші шпальти газет через викрадення чоловіка.

2. Чжоу Цюнтфей

Чжоу Цюнтфей

Стан – $6 млрд. Займала перше місце серед найбагатших selfmade-жінок у 2015 році, коли її компанія Technology Lens вийшла на IPO. Дитинство Чжоу Цюнтфэй провела в бідності в сільській місцевості в Китаї і працювала в цеху.

1. Чень Ліхуа

Чень Ліхуа

Стан – $7,2 млрд. 76-річна підприємниця живе в Пекіні, управляє інвестиційною компанією FuWah, одружена з відомим актором Чи Чжунруй.

Залишити коментар