Авто

Новий Nissan X-Trail провалив краш-тест

Nissan Rogue краш-тест

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США провела серію краш-тестів Nissan Rogue (в Україні модель відома під ім’ям X-Trail) 2021 року випуску. Кросовери японської збірки краш-тест провалили: в ході випробувань фахівці поставили кросоверу всього два бали за безпеку переднього пасажира.

У сумарному заліку Nissan Rogue отримав чотири зірки безпеки з п’яти можливих. Кросовер відмінно впорався з боковим зіткненням, а також з перекиданням на дах. Крім того, фахівці позитивно висловилися про систему напівавтономного водіння ProPilot, яка дозволяє водієві під час руху прибирати руки з рульового колеса.

Читайте також:  Стати власником Bentley тепер можна за 15000 гривень

Однак американські експерти поставили Nissan Rogue всього два бали за безпеку переднього пасажира. На їхню думку, система утримання, використовувана в кросовері, не дозволяє забезпечити збереження під час зіткнення.

У той же час фахівці відзначили, що подібна проблема стосується близько 50 000 моделей, вироблених на японському автозаводі Кюсю до 28 січня 2021 року.

Nissan Rogue американської збірки випускають вже з доопрацьованою системою утримання переднього пасажира. Кросовери з модифікованою технологією безпеки випробують в травні нинішнього року.

На початку січня експерти азіатського відділення NCAP провели серію краш-тестів найдешевшого кросовера в лінійці Nissan-моделі Magnite. Незважаючи на низьку вартість, кросовер заробив чотири зірки з п’яти можливих.

Читайте також:  Bentley представила відкриту версію Continental GT Speed

Джерело: NHTSA