Технології

Microsoft анонсувала оновлений Office 2021

Office 2021

Microsoft оголосила, що до кінця року для комп’ютерів під управлінням Windows і macOS буде випущений оновлений пакет офісних додатків Office 2021. Разом з тим розповіли про деякі зміни, які чекають користувачів.

Microsoft оголосила, що буде доступна споживча версія Office 2021 для звичайних користувачів і комерційна Office LTSC (Long-Term Servicing Channel) для корпоративних клієнтів. Обидва варіанти призначені для тих, хто з якоїсь причини не хоче використовувати Хмарний пакет Microsoft 365 за підпискою, вважаючи за краще одноразову покупку.

Читайте також:  Apple тестує iPhone без вирізу, але зі збільшеними рамками

Office 2021

Щодо споживчої версії Office 2021 поки нічого не повідомляється. А ось про корпоративну Microsoft все ж трохи розповіла: про зміни в порівнянні з Office 2019. Серед головних нововведень-підтримка темної теми, поліпшення для користувачів з обмеженими можливостями, динамічні масиви і пошук по рядках таблиць XLOOKUP в Excel. Передбачається, що все це буде доступно і у версії для звичайних користувачів.

Важливою зміною для корпоративних клієнтів стало скорочення терміну підтримки Office LTSC з семи до тільки п’яти років. Крім того, ціни на Office Professional Plus, Office Standard і окремі додатки офісного пакету зростуть на 10% для комерційних клієнтів, тоді як ціни для звичайних користувачів і малого бізнесу залишаться колишніми. Реліз очікується в другій половині 2021 року. При цьому в квітні вийде тестова версія Office LTSC.

Читайте також:  Названий найбільш популярний бренд смарт-годинників в світі

Джерело: TheVerge