Суспільство

Заяву про прийом на роботу Стіва Джобса виставлено на аукціон

Стів Джобс

На аукціон виставлено рукописну заяву Стіва Джобса, в якому майбутній глава найбагатшої компанії в світі просить прийняти його на роботу. Документ поки не отримав первісну оцінку, але останній його власник придбав лот за $175 000.

Відомо, що в 1973 році Стів Джобс кинув коледж і намагався знайти роботу, пов’язану з комп’ютерами. Поточна заява датована саме цим терміном, але не містить більш точної дати. Не виключається, що саме її засновник Apple подавав в компанію Atari, в яку був прийнятий роком пізніше.

Читайте також:  Підраховані втрати кожного українця у 2020 році

steve-jobs-job-application

Якщо це так, то для колекціонерів документ має ключове значення, адже саме в Atari Стів Джобс зустрівся зі Стівом Возняком.

Точних даних на цей рахунок немає, але в будь-якому випадку засновник Apple затримався на робочому місці недовго, адже вже в 1976 році була заснована компанія, якій судилося стати найдорожчою за всю історію людства.

Нинішній власник заяви купив його за $175 000, а значить, на цей раз документ буде оцінений ще дорожче. Торги стартують 24 лютого і триватимуть до 24 березня. Стежити за лотом можна на спеціальному сайті.