Технології

Toshiba представила HDD-накопичувач об’ємом 18 ТБ

Toshiba HDD MG09

Асортимент жорстких дисків компанії Toshiba поповнився накопичувачами ємністю 18 ТБ. У новій серії MG09 використовується унікальна 9-дискова конструкція. При цьому в компанії відзначають, що впровадження інноваційних рішень дозволило домогтися підвищеної щільності запису даних при поліпшеній енергоефективності.

Лінійка MG09 стала першим поколінням HDD-накопичувачів, в яких застосовується нова технологія магнітного запису з енергетичною підтримкою. При цьому в пристроях використовується 9-дискова конструкція з гелієвим наповненням.

Також у новій лінійці реалізували унікальну технологію мікрохвильового магнітного запису FC-MAMR, завдяки якій показник CMR був збільшений до 2 ТБ на диск, а максимальна ємність накопичувача досягла 18 ТБ.

Читайте також:  Хакери вкрали з мільйонів комп'ютерів 1,2 ТБ даних, використовуючи піратський софт

Ємність CMR-накопичувачів лінійки MG09 на 12,5% більше, ніж у 16-терабайтних моделей попереднього покоління. Ці жорсткі диски адаптовані для роботи зі змішаними робочими навантаженнями випадкового і послідовного читання / запису в звичайних і хмарних ЦОД.

Серед їх основних переваг-швидкість обертання 7200 оборотів в хвилину, номінальне робоче навантаження 550 ТБ/рік і можливість вибору інтерфейсу між SATA і SAS, а також висока енергоефективність і заповнений гелієм компактний корпус форм-фактора 3,5 дюйма.

“Завдяки новим енергоефективним жорстким дискам високої ємності з лінійки MG09 Toshiba готова запропонувати вигідне рішення клієнтам, які прагнуть мінімізувати витрати і потребують пристроїв для масштабування своєї хмарної інфраструктури і систем зберігання даних. Технологія FC-MAMR допомагає знизити показник TCO і значно зменшити вартість зберігання 1 ГБ інформації”, – Ларрі Мартінес-Паломо, провідний менеджер підрозділу продуктів для зберігання даних TEE.

Читайте також:  Android-версія Google Lens отримала новий дизайн і функції

Очікується, що поетапні поставки тестових зразків жорстких дисків MG09 ємністю 18 ТБ почнуться вже в кінці березня 2021 року.