Технології

NVIDIA пообіцяла зробити нові відеокарти непридатними для майнінгу

Nvidia

На піку криптовалютного буму NVIDIA зробила офіційну заяву, в якій розповіла про свій намір відстояти права геймерів на покупку нових відеокарт.

Представники компанії повідомили, що вже вжили заходів щодо захисту готуються до релізу новинок від скупки “фермерами”, програмно змінивши “спеціалізацію” GPU.

У своєму офіційному блозі NVIDIA пообіцяла програмно занизити хешрейт GeForce RTX 3060 на 50%, щоб відеокарта була практично марна для майнінгу. При цьому ігрова продуктивність новинки не постраждає-обмеження буде діяти лише на алгоритми, пов’язані з майнінгом.

Читайте також:  Новий MacBook Air може отримати великий дисплей

У компанії відзначили, що в її графічних картах застосовуються чимало революційних і передових технологій, розроблених для користувачів, які цікавляться іграми, а не видобутком криптовалюта.

“Ми самі геймери. Ми зациклені на нових іграх і технологіях. Ми розробили графічні процесори GeForce для геймерів, і геймери гідні більшого”, — повідомляється на сайті вендора.

В якості альтернативи NVIDIA запропонувала майнерам купувати комплектуючі серії NVIDIA CMP без відеовиходів, які оснащені ефективною системою охолодження. Крім того, у такої продукції знижені вольтаж і частота графічного процесора для поліпшення показників енергоефективності.