Авто

Відео: електричний Hummer крутить «пончики» на снігу

Hummer

Підконтрольна концерну GM марка GMC опублікувала черговий ролик, що демонструє здібності відродженого Hummer. На відео прототип електричного пікапа GMC Hummer EV крутить “пончики”, піднімаючи навколо себе бризки снігу.

GMC представила електричний Hummer в жовтні минулого року, проте досі не показала повноцінну «товарну» версію. Повномасштабну серійну збірку електрокарів компанія обіцяла налагодити до кінця 2021 року, але на сьогоднішній день розробка моделі ще не завершена.

Читайте також:  Найбільш потужний у світі кросовер скоро перестануть випускати

Щоб підтримати інтерес до “Хаммеру”, GMC продовжує публікувати короткі ролики, що демонструють різні здібності позашляховика. Раніше з’явилося відео з Crab Mode або “режимом краба”, який дозволяє вантажівці підвертати всі колеса і пересуватися по діагоналі, а тепер GMC показала, як позашляховик грається в снігу, нарізаючи кола.

У коментарях під відео на Facebook користувачі оцінили дрифт, але розкритикували GMC за вибір повністю «зеленої» силової установки для позашляховика.

“Добре, що в кузові достатньо місця, щоб возити з собою генератор для підзарядки”, – написав один з них.

Інші звернули увагу на маленькі вікна позашляховика і слабку оглядовість, але головним недоліком для більшості коментаторів стала вартість Hummer EV. Версію Edition 1, яка відправиться до покупців першої, в GMC оцінили в 113 000 доларів. Для порівняння, мінімальна ціна суперника від Tesla-Cybertruck – становить 39 990 доларів.

Читайте також:  Tesla Model S зі штурвалом замість керма можуть не випустити на ринок

У рух Hummer EV Edition 1 приводить тримоторна силова установка, що видає 1014 кінських сил. Розгін з місця до першої “сотні” займає у автомобіля близько трьох секунд, а на повному заряді батареї Ultium він проїжджає більше 560 кілометрів. Більш дешеве виконання з двома двигунами побачить світ в 2022 році, а базове – тільки в 2024-му.

Джерело: GMC / Facebook