Технології

Apple погіршує умови гарантії. І знову на благо екології

Apple

Apple славиться своїм сервісним обслуговуванням. Компанія часто без проблем змінює або ремонтує будь-які дефектні пристрої. Часто користувачеві зовсім не потрібно чекати виконання робіт, так як йому просто пропонується новий гаджет. Схоже, що незабаром хвалений сервіс може залишитися в минулому.

Як стало відомо, Apple повідомила авторизованим сервісним центрам про зміни політики післяпродажного обслуговування для iPhone 12 і iPhone 12 mini.

Так, у разі виявлення у цих смартфонів проблем з живленням, материнською платою, роботою Face ID або тріснутого не з вини власника скла раніше компанія пропонувала заміну пристрою на нове. Тепер же замість цього буде виконуватися ремонт.

Читайте також:  Volvo створила технологію безпілотної «парковки» човнів

Для цього Apple надасть партнерам всі необхідні деталі, включаючи акумулятори, материнські плати, котушки бездротової зарядки, вібромотори Taptic Engine, системи датчиків Face ID та інші.

Правда, в цей список не входять дисплеї і камери. Вказується, що заміна заднього скла буде здійснюватися тільки в тому випадку, якщо екран і тильні камери не мають ніяких пошкоджень.

За словами Apple, таке рішення було прийнято з метою захисту навколишнього середовища. У заяві компанії говориться, що це дозволить скоротити вуглецевий слід кожного продаваного продукту.