Технології

Google запустила функцію локальної роздачі Android-додатків

Nearby Sharing

Спеціально для користувачів з повільним інтернетом Google оновила технологію Nearby Sharing-тепер з її допомогою можна завантажити мобільні додатки, використовуючи в якості сервера знаходяться поблизу Android-гаджети. Нова функція вже доступна офіційно, а в мережі з’явилася інструкція по «розшарювання» настановних файлів.

Щоб скористатися новою функцією, досить запустити Google Play (версії 24.0 і новіше) і в пункті меню «Мої програми та ігри» вибрати вкладку «Поділитися».

Потім, незалежно від того чи буде натиснута кнопка «Відправити» або «отримати», користувач повинен надати додатку доступ до своєї геолокації.

Читайте також:  У популярній соцмережі Clubhouse знайшли натяки на китайську прослушку

 Nearby Sharing

При виборі функції відправки на екрані гаджета відобразиться список додатків. Зазначивши необхідні, користувачеві залишиться вибрати одержувача, на пристрої якого з’явиться запит з кодом сполучення. По завершенні завантаження адресат повинен натиснути кнопку “Встановити” або “Встановити все”, в залежності від кількості отриманих додатків.

 Nearby Sharing

Поки один з користувачів не натисне кнопку “Відключитися”, пристрої залишаться Сполученими і зможуть обмінюватися додатками з Google Play. При цьому швидкість передачі даних може бути вище, ніж у домашнього інтернет-з’єднання.

Нова функція не поширюється на платні додатки. Крім того, судячи з відгуків, користувачам не завжди вдається поділитися певними вільно поширюваними програмами — наприклад, мобільним клієнтом Google Stadia.

Читайте також:  Смартфони з 5G забезпечать швидкість завантаження до 10 Гбіт / с

Джерело: xda-developers