Технології

На YouTube з’явилася нова форма доната для глядачів

YouTube

Пожертвування – популярна форма підтримки стримерів, але перебувати онлайн постійно вони не можуть. Щоб допомогти авторам контенту монетизувати свою творчість, Google оголосила про запуск нової форми донатів – тепер матеріально подякувати творцю ролика за гарний настрій глядачі зможуть і при перегляді попередньо завантажених відео.

Зараз користувачі мають можливість спонсорувати улюблені YouTube-канали тільки через “Суперчат”. Плюс цієї функції для власників контенту полягає в тому, що вони можуть заробити, навіть не маючи величезної армії шанувальників.

Читайте також:  Ентузіаст запустив десктопну версію Linux на iPhone [ВІДЕО]

Але є і мінус – опція доступна тільки під час прямих трансляцій.

YouTube

З появою функції «оплески» власники YouTube-каналів зможуть отримувати від своїх глядачів разові платежі за записаний і заздалегідь завантажений контент.

Про доступність нової можливості спонсорувати улюблених блогерів, користувачі дізнаються з розміщеної в нижній частині відео спеціальної іконки.

Пожертвування можна внести в розмірі встановленої суми: 2, 5, 10 або 50 доларів. Відразу ж після оплати користувач побачить анімацію оплесків поверх відео. Крім того, до ролика буде додано коментар зі згадкою нікнейма спонсора.

Функція вже доступна в деяких регіонах для користувачів десктопної і мобільної версії YouTube.