Технології

В 2021 році Xiaomi зосередиться на випуску розумних гаджетів для будинку

Xiaomi

Віце-президент китайської компанії Xiaomi і генеральний директор бренду Redmi Лу Вейбінг заявив, що в 2021 році Xiaomi зосередиться на випуску розумних гаджетів для будинку.

Лу Вейбінг повідомив у своєму акаунті в соціальній мережі Weibo, що в 2021 році Xiaomi хоче розширити спектр продукції для розумного будинку і виведе на ринок набагато більше пристроїв цього сегмента.

В першу чергу упор буде зроблений на рідний китайський ринок, де Xiaomi дуже популярна. Невідомо, чи буде компанія поставляти всі розумні девайси на міжнародний ринок (і тим більше на український).

Читайте також:  У антивірусі Microsoft знайшли вразливість 12-річної давності

Як показує практика, не вся доступна в Китаї продукція Xiaomi офіційно доходить до інших країн.

Новинки будуть відноситься до сегменту інтернету речей, який має на увазі взаємодію пристроїв один з одним, найчастіше через смартфон.

Поки невідомо, які саме девайси Xiaomi представить в цьому році. Серед найближчих анонсів очікується презентація топового флагмана Xiaomi Mi 11 Ultra, який нещодавно показався на живих фотографіях. У смартфоні компанія зробить упор на його фотоможливості. Камера девайса зможе забезпечити зум з наближенням 120х.