Технології

Apple виправила серйозний баг смарт-годинників Apple Watch. Але не до кінця

Apple Watch

Нещодавно користувачі розумних годин Apple Watch Series 5 і SE зіткнулися з прикрою проблемою — їх гаджети просто перестали заряджатися.

Apple визнала наявність неполадки і навіть випустила патч, покликаний повернути «постраждалі» пристрої в робочий стан. Але, як виявилося, на цьому історія не закінчилася.

Проблема із зарядкою Apple Watch виникала при активації фірмового режиму енергозбереження. Він відключає синхронізацію зі смартфоном, переводячи смарт-годинник в режим обмеженої функціональності заради збільшення часу роботи.

Читайте також:  LG запатентувала смартфон з розсувним дисплеєм і другим екраном

Відповіддю вендора на скарги стала спеціальна версія прошивки watchOS 7.3.1. Примітно, що вона дійсно допомогла запобігти виникненню бага на деяких пристроях, але нічого не зробила з гаджетами, що вже розрядилися.

В результаті компанії довелося визнати, що нова прошивка не здатна «полагодити» всі розумні годинник, що зіткнулися з проблемою.

У зв’язку з цим представники Apple заявили, що будь-який власник Apple Watch Series 5 і SE може розраховувати на безкоштовний ремонт розумних годин після постановки відповідного діагнозу в авторизованому сервісному центрі.