Технології

Apple виправила серйозний баг смарт-годинників Apple Watch. Але не до кінця

Apple Watch

Нещодавно користувачі розумних годин Apple Watch Series 5 і SE зіткнулися з прикрою проблемою — їх гаджети просто перестали заряджатися.

Apple визнала наявність неполадки і навіть випустила патч, покликаний повернути «постраждалі» пристрої в робочий стан. Але, як виявилося, на цьому історія не закінчилася.

Проблема із зарядкою Apple Watch виникала при активації фірмового режиму енергозбереження. Він відключає синхронізацію зі смартфоном, переводячи смарт-годинник в режим обмеженої функціональності заради збільшення часу роботи.

Відповіддю вендора на скарги стала спеціальна версія прошивки watchOS 7.3.1. Примітно, що вона дійсно допомогла запобігти виникненню бага на деяких пристроях, але нічого не зробила з гаджетами, що вже розрядилися.

Читайте також:  Samsung розкрила секрет точного фокусування смартфонів Galaxy

В результаті компанії довелося визнати, що нова прошивка не здатна «полагодити» всі розумні годинник, що зіткнулися з проблемою.

У зв’язку з цим представники Apple заявили, що будь-який власник Apple Watch Series 5 і SE може розраховувати на безкоштовний ремонт розумних годин після постановки відповідного діагнозу в авторизованому сервісному центрі.