Технології

Розробники VLC показали повністю оновлений плеєр

VLC

Нещодавно автори популярного медіаплеєра VLC відзначили не тільки його 20-річчя, але і 3,5 мільярда завантажень. На честь цього було оголошено про намір випустити велике оновлення з кардинальним редизайном програми. Розробники вирішили не мучити користувачів очікуванням і показали прийдешні зміни.

Як видно на представлених скріншотах, VLC 4.0 кардинально відрізняється від актуальної версії. Інтерфейс десктопної версії плеєра став куди більш сучасним і мінімалістичним.

VLC

Якщо раніше при запуску програми користувачів зустрічало порожнє вікно з логотипом у вигляді конуса, то в новій версії при відкритті відображаються відео з папки «відео» на комп’ютері користувача.

Читайте також:  EA зазнала хакерської атаки. У неї вкрали 780 ГБ внутрішніх даних

Ймовірно, джерело контенту вийде змінити в Налаштуваннях. У верхній частині також можна помітити вкладку “Музика”, в якій відображаються аудіофайли з відповідної папки на комп’ютері. Крім того, можна буде переглядати медіафайли в локальній мережі.

Розробники повністю переробили вікно програвача під час відтворення відео і музики VLC. Зміни торкнулися контекстних меню, Налаштування і всіх інших елементів програми.

На даний момент нова версія VLC все ще знаходиться в розробці, тому деякі функції поки не працюють належним чином або не реалізовані зовсім. Реліз фінальної версії має відбутися до кінця цього року.