Авто

Новий Tesla Roadster отримає один електромагнітний «двірник»

Tesla Roadster

Компанія Tesla запатентувала унікальну технологію склоочищення. Нова система включає в себе один “двірник”, який за допомогою електромагнітного приводу зможе практично повністю очищати все скло. Першою моделлю з подібним оснащенням стане оновлений Tesla Roadster.

Замість традиційної пари щіток склоочисника, що рухаються по дузі, американські інженери розробили єдиний “двірник”, робота якого здійснюється за допомогою електромагнітного приводу.

Механізм буде рухатися вздовж нижньої лінії лобового скла, приводячи в рух одну вертикальну щітку.

Читайте також:  Представлений оновлений кросовер Subaru Forester

У той час, коли очищення скла не потрібно, інноваційний механізм автоматично складеться під верхню лінію капота електрокара. Подібне рішення дозволить поліпшити аеродинаміку Tesla Roadster, який за заявою Ілона Маска стане одним з найшвидших автомобілів у світі.

Крім того, запатентований механізм дозволить домогтися практично повного очищення вітрового скла.

Патент Tesla

Очікується, що новий Tesla Roadster отримає тримоторну електричну силову установку, віддача якої складе близько 1000 кінських сил. До “сотні” новинка зможе розганятися менш ніж за дві секунди.

Крім того, електрокар оснастять новими акумуляторними батареями, завдяки яким запас ходу родстера на одній зарядці складе близько тисячі кілометрів. Розробка нового покоління Tesla Roadster завершиться до кінця нинішнього року. Масове виробництво моделі заплановано на 2022 рік.

Читайте також:  Volkswagen Group запропонували продати Lamborghini за 7,5 мільярда євро

Джерело: Teslarati.com