Авто

Землетрус в Японії знищив знаменитий гоночний автодром разом з машинами

Ebisu Circuit

В Японії стався землетрус магнітудою 7,1 бала за шкалою Ріхтера. В результаті інциденту серйозно постраждав культовий гоночний комплекс Ebisu Circuit, популярний у шанувальників дріфту. Крім пошкоджень треку через підземні поштовхи під завалами опинилися спорткари гонщиків, які зберігалися в гаражах поруч з автодромом.

Гоночний комплекс Ebisu Circuit знаходиться недалеко від атомної електростанції “Фукусіма-1”, де в 2011 році стався найсильніший землетрус в історії Японії.

На думку фахівців, нинішні поштовхи магнітудою 7,1 бала за шкалою Ріхтера стали відгомонами тієї самої катастрофи. Незважаючи на те, що дрифт-полігон знаходився приблизно в 150 кілометрах від епіцентру, землетрус завдав комплексу серйозної шкоди.

Читайте також:  Tesla Cybertruck отримає кришку вантажного відсіку з сонячними батареями

Ebisu Circuit

В результаті підземних поштовхів практично на всій гоночній трасі утворилися розломи і тріщини. Через зсуви, що зійшли, деякі ділянки дрифт-полігону виявилися фактично паралізовані. Крім того, серйозно постраждали і прилеглі до трас гаражі, в яких місцеві гонщики зберігають свої спорткари. Багато бокси виявилися перекинуті, а деякі ангари зруйнувалися дощенту.

Ebisu Circuit

Фото: Ebisu Circuit

Скільки автомобілів потрапило під завали, і який загальний збиток Ebisu Circuit завдав землетрус, належить оцінити фахівцям. Однак вже зараз можна з упевненістю сказати, що на відновлення гоночного комплексу буде потрібно тривалий час.

Ebisu Circuit

Джерело: autoevolution.com