Технології

Інсайдер назвав новий тренд смартфонів 2021 року

Смартфон

Щорічно виробники смартфонів роблять акцент на тій чи іншій складовій пристроїв, задаючи цілі тренди. На думку авторитетного інсайдера Digital Chat Station, на додаток до підекранної камери і ультратонких рамок смартфони чекає ще одна особливість.

Інсайдер під ніком Digital Chat Station в китайській соціальній мережі Weibo зазначив, що одним з ключових трендів у світі смартфонів 2021 року стане випуск гаджетів, оснащених фронтальними камерами високої роздільної здатності.

Читайте також:  iPhone 13 буде легко відрізнити від попередника [ФОТО]

Digital Chat Station

Так, інсайдер заявляє, що слідом за пристроями з 44-мегапіксельними модулями ринок наповниться моделями, розширення фронтальних камер яких стане перевищувати 100 Мп.

Основною проблемою для виробників зараз залишаються великі розміри модуля, який проблематично розмістити під екраном смартфона. У зв’язку з цим інженерам доводиться придумувати різноманітні висувні механізми.

При цьому на початку лютого з’явилася інформація про можливий вихід першого смартфона, основна камера якого отримає розширення в 200 Мп. Мова йде про модель ZTE Axon 30 Pro, презентація якої повинна відбутися в найближчі тижні. За непідтвердженою інформацією, новинка буде оснащена датчиком Samsung S5KGND з фізичним розміром сенсора 1/1, 37″ і можливістю запису відео з роздільною здатністю 16к.