Технології

Інсайдери розкрили «солодку назву» і нову фішку Android 12

Android 12

Хоча Google ще не представила нову версію своєї мобільної ОС, в мережі раз у раз з’являються різні відомості про майбутню ревізію «зеленого робота». Згідно з черговим звітом інсайдерів, компанія не до кінця відмовилася від “солодкого” маркування номерних прошивок, і продовжує видавати їм оригінальні назви — нехай і неофіційно.

Крім того, стало відомо, як розробники мають намір зробити управління смартфонами за допомогою однієї руки більш зручним.

Читайте також:  Xiaomi випустила в Європі розумний будильник з підтримкою «Google Асистента»

За даними інсайдерів порталу XDA-Developers, в тестовій збірці Android 12 з’явився так званий «однорукий» режим роботи. Його реалізація полягає в масштабуванні екрану до 40% від повного розміру зі зрушенням в нижній кут — це дозволить власнику пристрою дотягнутися до потрібних іконок, якщо друга рука зайнята. Схожі рішення раніше представили Apple для своєї iOS і Samsung в прошивці One UI.

Активувати функцію можна двома способами – за допомогою жестів або трехкнопочной панелі навігації. Примітно, що нововведення було помічено у версії операційки з відкритим вихідним кодом (AOSP) — ймовірно, використовувати його зможуть всі виробники смартфонів з програмним забезпеченням Google.

Читайте також:  Google розкрила список даних, які збирає на iOS-гаджетах

Крім того, інсайдери розповіли про «кондитерську» маркування Android 12. За даними джерела, неофіційна назва нової мобільної ОС-Snow Cone. Це десерт на основі тертого льоду з сиропом, що подається в стаканчиках.

Дата релізу нової версії Android 12 розробниками поки не оголошена.