Технології

Інсайдер розповів про головні відмінності iPhone 13 від попередника

iPhone 13

До презентації оновленої серії iPhone залишається ще більше півроку, але інсайдери вже активно публікують інформацію про ключові особливості майбутніх новинок.

Згідно з недавнім звітом автора YouTube-каналу EverythingApplePro, в наступному поколінні фірмові пристрої переймуть одну з фішок Android-гаджетів з AMOLED-екранами, і отримають ще кілька цікавих особливостей.

Згідно з джерелом, в нових моделях Apple, нарешті, реалізує підтримку режиму Always On Display, що дозволяє бачити на заблокованому екрані поточний час, стан заряду акумулятора і різні повідомлення.

Читайте також:  Новий Google Chrome позбувся Flash і FTP, але став більш безпечним

Збільшити автономність новинкам, за словами блогера, дозволить використання технології LPO, яка вже доступна в Apple Watch 6. Крім того, дисплеї новинок імовірно отримають функцію ProMotion, яка передбачає використання динамічної частоти оновлення до 120 Гц.

За чутками, iPhone 13 також отримає матову задню кришку з нековзним покриттям і більш потужний магніт для аксесуарів MagSafe. Чимало уваги автор відео приділив і очікуваним функцій основної камери iPhone 13.

Нова лінійка імовірно обзаведеться просунутим шириком з шістьма лінзами і режимом запису відео в портретній орієнтації з можливістю зміни глибини різкості при редагуванні. Окремо блогер виділив режим астрофотографії для зйомки Місяця і зірок.

Читайте також:  Названий найбільш популярний бренд смарт-годинників в світі

Анонс серії iPhone 13 очікується восени поточного року. Точна дата заходу і вартість новинок як і раніше невідомі.