Технології

Названий найбільш популярний бренд смарт-годинників в світі

Apple watch

Розумні годинники ще не можуть потягатися за обсягами продажів зі смартфонами, але в останні роки популярність носимої електроніки стала рости. Аналітична компанія опублікувала звіт, в якому назвала поточного лідера індустрії, який зумів реалізувати понад 100 мільйонів фірмових гаджетів.

Згідно зі статистикою, найбільш використовуваним носимим пристроєм в світі стали розумні годинник Apple Watch, перша ревізія яких надійшла в продаж в 2015-му.з тих пір їх популярність постійно зростає — в кінці минулого року було зафіксовано більше 100 мільйонів реалізованих гаджетів. При цьому за даними Above Avalon, в 2020-му Apple продала 30 мільйонів своїх розумних годинників — більше, ніж за перші три роки після запуску серії.

До кінця 2020-го в світі також налічувалося більше одного мільярда власників iPhone. З цього числа, за даними аналітиків, тільки 10% користувачів носять Apple Watch. В інших випадках гаджет був зареєстрований для членів сім’ї або близьких завдяки функції Family Setup, що дозволяє налаштовувати власний Apple ID на годиннику без використання iPhone.

Найбільш популярні фірмові пристрої на батьківщині — понад 35% американців, що користуються Apple iPhone, використовують і смарт-годинник того ж бренду. Згідно зі звітом, Apple Watch займають четверте місце серед найбільш продаваних пристроїв компанії після iPhone, iPad і Mac. За прогнозом експертів, в 2022 році розумні годинники витіснять комп’ютери Mac з трійки лідерів.