Авто

Alfa Romeo, DS і Lancia разом зроблять преміальний автомобіль

Alfa Romeo

Концерн Stellantis організовує колаборацію з преміальних марок Alfa Romeo, DS і Lancia, щоб спільними зусиллями розробити нову модель з чистого аркуша.

Як відомо, Stellantis об’єднав в один конгломерат 14 марок концернів PSA і FCA, які були штучно розділені на шість ринкових сегментів — у тому числі преміальний, до якого віднесли Alfa Romeo, DS і Lancia.

Як повідомляє видання Automotive News, три цих бренди найближчим часом займуться спільною розробкою принципово нової моделі, яка вийде на ринок в 2024 році. Автомобіль отримає силові агрегати і найсучасніші технології, які поки не будуть доступні іншим маркам концерну Stellantis.

Читайте також:  В Україні різко зросла кількість вживаних авто

Швидше за все, розроблена в рамках колаборації преміальна модель в результаті ляже в основу відразу декількох автомобілів під марками Alfa Romeo, DS і Lancia.

Крім преміального сегмента, у Stellantis є ще і люксовий – його представляє Maserati. До масового сегменту відносяться Citroen, Fiat і Abarth, трохи вище нього (upper mainstream) — Peugeot, Opel і Vauxhall.

Марки Chrysler, Dodge і RAM виділили в «американський» сегмент, а Jeep в новій структурі удостоївся ролі «глобального» бренду.