Авто

В Японії сфотографували автовоз з новими Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander

В Японії сфотографували автовоз з новими Mitsubishi Outlander. Вдалий кадр дозволив порівняти Outlander четвертого покоління з актуальною моделлю-кросовери розташовуються на причепі один над одним. Маскування на машинах немає, так що зовнішність новинки Mitsubishi повністю розкрита за два дні до презентації.

Mitsubishi обіцяє, що наступне покоління Outlander не піде по стопах X-Trail і не зменшиться в габаритах. Судячи зі шпигунської фотографії, значного збільшення розмірів можна не чекати, але колісна база витягнеться, а площа скління, навпаки, скоротиться.

Читайте також:  Hyundai побудував крокуючий безпілотник для доставки вантажів

Mitsubishi Outlander

Фото: instagram.com/kurdistanautomotive_blog

Відмінна риса новинки-чорна вставка на задній стійці, яка створює ефект “ширяючого” даху; також кросовер отримає більші колісні диски з спрямованим малюнком.

Серед очікуваних технічних нововведень – нова система повного приводу S-AWC з активним переднім диференціалом, а також просунута гібридна система. Ймовірно, базовим двигуном буде бензиновий “атмосферник” об’ємом 2,5 літра, знайомий по “родинному” Nissan X-Trail.

Mitsubishi Outlander

Всі подробиці про Outlander четвертого покоління будуть оприлюднені зовсім скоро: онлайн-прем’єра запланована на 16 лютого.

Джерело: Kurdistan Automotive Blog через instagram.com