Авто

Mercedes-Benz скоротить модельну лінійку на прохання дилерів

Mercedes-benz

Рада офіційних дилерів Mercedes-Benz в США попросила виробника скоротити пропоновану на місцевому ринку модельну лінійку – цей процес займе у компанії два роки.

Як розповів в інтерв’ю виданню Automotive News голова ради дилерів Mercedes-Benz в США Джефф Свікард, від імені всіх американських дилерів марки рада попросила виробника спростити модельний ряд і скоротити кількість імпортованих в Америку моделей.

“Я відчуваю, що вони сприйняли наше прохання дуже серйозно і збираються внести багато змін, які ми побачимо вже в 2021 і 2022 роках. Думаю, ми побачимо, як вони спрощують свою продуктову лінійку”, – сказав Свікард. Без яких конкретно моделей Mercedes-Benz збирається залишити американський ринок, залишається загадкою.

Читайте також:  Скільки коштують кращі автомобілі 2021 року: топ моделей

Навряд чи в модельній лінійці німецької марки варто очікувати будь-яких помітних змін-Mercedes-Benz, швидше за все, в цьому випадку зосередиться на скороченні кількості комплектацій або асортименту доступних силових агрегатів.

“Споживчі переваги з часом змінюються, тому ми повинні пристосовуватися до нових вимог”, — додав голова ради дилерів Mercedes-Benz, зазначивши також, що американське представництво марки регулярно «прислухається до побажань ради дилерів» і адекватно реагує на прохання.