Авто

Ford змушений був допрацьовувати конвеєр через шини нового F-150

Ford F-150

Екстремальний пікап Ford F – 150 Raptor нового покоління отримав в якості опції колеса з 37-дюймовими шинами, проте виробнику через це довелося серйозно модернізувати конвеєр.

Вперше в історії F – 150 Raptor пропонують з трьома різними варіантами коліс, причому два з них — з бедлоками, що перешкоджають розбортуванню при низькому тиску. Для пікапа доступні не тільки 35-дюймові, але і 37-дюймові позашляхові шини BFGoodrich All-Terrain T/A KO2.

Читайте також:  В автомобілях Geely з'явиться співаючий голографічний помічник

З ними кут в’їзду Raptor становить 33,1 градуси, з’їзду — 24,9 градуси, а дорожній просвіт досягає значних 333 міліметрів замість стандартних 305.

Правда, як повідомляє видання Road & Track, для цього виробнику довелося неабияк поламати голову. Справа в тому, що F-150 на 37-дюймових колесах просто не містився на конвеєрі.

Ці шини – найбільші з усіх, що коли-небудь встановлювалися на пікапи Ford на заводі. Менеджер програми Raptor Тоні Греко розповів в інтерв’ю, що з цієї причини на копіткі вимірювання, пошук рішення і модернізацію існуючої виробничої лінії під випуск нового «зарядженого» пікапа пішло цілих 15 місяців.

Читайте також:  Volkswagen хоче зробити автопілот доступним через платну підписку

Він також зазначив, що F – 150 Raptor отримав унікальну раму, в якій під вантажною платформою поміщається повноцінне запасне колесо з 37-дюймовою шиною. Аналогів цієї конструкції на ринку просто не існує, запевняє Греко.