Технології

Instagram видалить аккаунт, якщо ви будете писати образи в особистих повідомленнях

Instagram

Популярна соціальна мережа Instagram повідомила про нові правила поведінки в суспільстві.

Instagram вирішив посилити правила використання соціальної мережі. Тепер користувачі, які будуть дозволяти собі ображати в особистих повідомленнях інших користувачів, назавжди позбудуться своїх акаунтів, тому що модератори соцмережі видалять їх без можливості відновлення.

В Instagram у модераторів немає можливості вистежувати образливі повідомлення в “приваті”, тому користувачам, які піддалися абьюзу, потрібно спочатку поскаржитися на образу, щоб соцмережа почала розслідування.

Читайте також:  Аналітики розповіли про зростання числа геймерів старшого віку

Ми хочемо, щоб Instagram був місцем, де люди могли спілкуватися з людьми, які їм подобаються. Але ми також знаємо, що, як і в офлайновому світі, завжди будуть ті, хто ображає інших.

Зовсім недавно ми спостерігали це з расистськими образами в інтернеті, спрямованими проти футболістів у Великобританії. Ми не хочемо такої поведінки в Instagram, – заявляє Instagram.

При цьому, якщо користувач, чий аккаунт був видалений за образи, створить новий профіль, то і він теж буде видалений.

Також Instagram хоче додати функцію, яка заборонить отримувати повідомлення від людей, на яких користувач не підписаний. Раніше ця функція була доступна тільки популярним сторінкам, а зараз вона з’явиться абсолютно для всіх.