Технології

LG запатентувала смартфон з розсувним дисплеєм і другим екраном

LG

Поки інсайдери продовжують шукати нові подробиці, пов’язані з першим гнучким смартфоном LG, південнокорейський виробник електроніки отримує патенти на смартфони в оригінальному форм-факторі.

Нова розробка – смартфон, оснащений великим гнучким дисплеєм з розсувним механізмом, а також додатковим мініатюрним інформаційним екраном.

Патент був поданий LG в Китайське Національне управління інтелектуальної власності (CNIPA) на початку 2020 року і опублікований лише 12 лютого 2021 року.

LG

Компанія запатентувала форм-фактор смартфона, який буде оснащуватися основним гнучким дисплеєм з розсувним механізмом, а також допоміжним екраном, розміщеним на тильній стороні.

Читайте також:  У Microsoft Word з'явиться розумний «провидець» тексту

Примітно, що другий дисплей має невелику діагональ, але звичне для більшості смартфонів співвідношення сторін. Він може як виконувати роль інформаційного екрану, так і використовуватися в якості видошукача при зйомці селфі.

LG

Що стосується гнучкого дисплея, то в розкладеному вигляді його площа збільшується на 40%. При цьому LG використовувала стала вже класичною для своїх концептуальних пристроїв розсувну систему для гнучкого екрану.

Очікується, що компанія представить свій перший гнучкий смартфон в 2021 році, але точні терміни виходу новинки представники компанії не розкривають.

Джерело: LetsGoDigital