Криптовалюти

Біткоїн споживає енергії більше, ніж багато країн

Bitcoin

Дослідники з Кембриджського університету опублікували вельми цікавий звіт по використовуванню біткоїнами електроенергії. Як з’ясувалося, найдорожча криптовалюта споживає більше енергії, ніж багато великих країн. Вчені також поділилися деякою цікавою статистикою.

За підрахунками вчених, за минулий рік на майнінг біткоїнів пішло 123,99 ТВт/год (тераватт-година) енергії. Для порівняння, Об’єднані Арабські Емірати в рік споживають 119,45 ТВт-год, Україна — 128,8 ТВт-год, а лідером в цьому плані виявився Китай, на потреби якого йде щорічно 6453 ТВт-год.

Читайте також:  Ілон Маск вважає поточний курс криптовалют завищеним

Споживання Bitcoin електрики

Всього ж в світі виробляється близько 25 082 ТВт-год енергії, а частка біткоїнів від цього числа становить 0,49%. Споживає людство 20 863 ТВт-год енергії в рік — в цьому випадку частка криптовалюта становить 0,57%.

Споживання Bitcoin електрики

За оцінкою дослідників, кількість електроенергії, яка споживається біткоїнами за один рік, могла б забезпечити живлення всім чайникам в Європі (включаючи Великобританію) протягом 4,1 року або могло задовольнити потреби Кембриджського університету в енергії на 704 роки.

У звіті вказуються й інші статистичні дані.