Авто

Розсекречена дата прем’єри нової версії Porsche 911

Porsche 911 GT

Porsche оголосила дату прем’єри першої моделі сімейства GT для нинішнього покоління спорткара 911 з індексом 992: нове купе GT3 дебютує в ході онлайн-заходу 16 лютого.

Компанія Porsche опублікувала тизер нового купе, яке стане першою моделлю сімейства GT для спорткара 911 поточного покоління 992. Хоча виробник не називає в прес-релізі конкретне найменування моделі, воно зашифровано в адресі сторінки: це новий 911 GT3.

Тизер демонструє задню частину автомобіля з досить великим антикрилом. Світова прем’єра новинки відбудеться у форматі онлайн-заходу у вівторок 16 лютого. Пряма трансляція розпочнеться о 16:00 за київським часом.

Читайте також:  Renault припиняє виробництво своєї компактної моделі

У Porsche відзначили, що при розробці нового GT3 велике значення надавалося застосуванню технологій з автоспорту в «цивільних» цілях.

Як результат, відзначають німці, нова модель зможе похвалитися значно поліпшеними характеристиками як на гоночній трасі, так і в повсякденному використанні.

Трекова версія автомобіля під назвою 911 GT3 Cup вже дебютувала в грудні минулого року. Купе призначене для гонок монокубка Porsche Mobil 1 і участі в національних кузовних чемпіонатах, а на дороги загального користування шлях йому закритий.

Кузов для GT3 Cup вперше взято від версії Turbo, а потужність його 4,0-літрової атмосферної опозитної «шістки» становить 510 кінських сил.