Криптовалюти

Mastercard дозволить здійснювати операції з криптовалютами

Mastercard & Bitcoin

Одна з найбільших платіжних систем в світі Mastercard оголосила про плани вже в цьому році дозволити користувачам здійснювати транзакції з використанням деяких криптовалют, додавши їх підтримку в свою мережу.

За словами глави Mastercard по продуктам цифрових активів, у криптовалют є як прихильники, так і противники, проте не можна заперечувати той факт, що цифрові гроші стають все більш важливою частиною сучасного світу.

Компанія не має наміру нав’язувати своїм клієнтам використання криптовалют, а лише готова надати більше свободи при виборі активів для проведення транзакцій.

Читайте також:  Біткоїн споживає енергії більше, ніж багато країн

“Прямо зараз ми готуємося до майбутнього криптовалюти і платежів. Вже в цьому році Mastercard почне підтримувати деякі криптовалюта безпосередньо в нашій мережі. Це велика зміна, що вимагає багато роботи для реалізації.

Ми будемо дуже уважно ставитися до того, які активи підтримувати, грунтуючись на наших принципах для цифрових валют, які зосереджені на захисті споживачів”, — йдеться в заяві Mastercard.

Компанія не розкриває, які криптовалюта будуть підтримуватися в її мережі, але очікується, що це будуть великі гравці на зразок біткойнів і ефіріуму.

Варто відзначити, що останнім часом увага до криптовалюта знову зросла. Так, Tesla інвестувала в біткоїн $1,5 мільярда і готується приймати цю криптовалюту при продажу своїх автомобілів. Експерти вважають, що до кінця року ціна біткоїнів може скласти близько $100 000 за монету.