Технології

Павло Дуров пояснив, якою буде реклама в Telegram

Telegram

У грудні минулого року Павло Дуров анонсував монетизацію Telegram. Він пояснив, що при поточних темпах зростання месенджера компанія повинна сама заробляти гроші для покриття витрат, і він має намір припинити її фінансування.

Нарешті, бізнесмен докладно розповів, як саме буде працювати реклама в месенджері, і як вона вплине на користувальницький досвід його аудиторії.

В першу чергу Павло Дуров пообіцяв, що в приватних і групових чатах ніколи не буде реклами при використанні Програми тільки для обміну повідомленнями, а не в якості соціальної мережі.

Читайте також:  Браузер Firefox отримав масштабний редизайн [ВІДЕО]

За його словами, месенджер збереже свою політику конфіденційності, і не буде збирати особисті дані користувачів для таргетування реклами. Вона буде відповідати тематиці пабліку, в якому розміщується.

Що стосується власників каналів, то завдяки появі реклами в Telegram вони зможуть монетизувати свій контент. При цьому показ реклами не виключатиме пожертвувань і платних підписок. Таким чином, творці контенту зможуть самі вибирати спосіб фінансування каналу, підлаштовуючись під своїх передплатників.

“Традиційні соціальні мережі занадто довго експлуатують користувачів і видавців за допомогою надмірного збору даних і маніпулятивних алгоритмів. Пора це змінити”, – резюмував своє повідомлення Павло Дуров.

Читайте також:  Названий найпопулярніший бренд смартфонів. Це не Apple

Джерело: Telegram