Авто

Новий Infiniti QX60 отримає класичний автомат

Infiniti QX60

Кросовер Infiniti QX60 другого покоління технічно буде повторювати новий Nissan Pathfinder. Його теж оснастять атмосферним двигуном V6 і класичним автоматом.

Про те, як буде виглядати новий Infiniti QX60 розповів концепт QX60 Monograph, представлений восени минулого року. Правда, в компанії відразу попередили, що збережуть тільки загальні пропорції і деякі дизайнерські рішення, але копіювати машину цілком не будуть. Тепер же розкриті дані по техніці: в США QX60 збереже двигун V6 3.5 потужністю 299 кінських сил, але клиноланцюговий варіатор поступиться місцем дев’ятидіапазонному автомату, розробленому спільно з ZF.

Читайте також:  Alfa Romeo, DS і Lancia разом зроблять преміальний автомобіль

Infiniti QX60

Діапазон передавальних відносин у цій трансмісії майже 10:1, що забезпечує потужний старт з місця і дозволяє економити паливо при рівномірному русі на високій швидкості.

Саму ж зв’язку встановленого на активних опорах двигуна і коробки в Infiniti називають «балансом продуктивності і паливної економічності». Трансмісія управляється по проводах, оснащена спорт-режимом і перемикається практично непомітно. Буде у “другого” QX60 і селектор режимів руху – але тільки з п’ятьма профілями, а не сім’ю, як на Pathfinder.

Калібрування силової установки і трансмісії «шістдесятки» доручено фахівцям випробувального полігону марки в штаті Арізона. Причому тестують машини навіть у знаменитій “Долині Смерті”, де температура нерідко піднімається до плюс 50 градусів цельсія.

Читайте також:  Найбільш продаваний електромобіль у Європі стане доступнішим

В екстремальній спеці перевіряють роботу систем охолодження і кліматичної установки і, зрозуміло, нової коробки передач. Більше інформації про QX60 другого покоління в компанії обіцяють розкрити найближчим часом.

Джерело: Infiniti