Технології

SpaceX відкрила передзамовлення «тарілок» Starlink для всіх бажаючих

Starlink

Днями SpaceX похвалилася кількістю користувачів фірмового сервісу Starlink, і незабаром оголосила про розширення програми бета-тестування свого “космічного інтернету”. При цьому компанія вже готова приймати попередні замовлення від користувачів, навіть не проживають в поточній зоні покриття.

У своєму Twitter-блозі засновник бренду Ілон Маск заявив, що в даний час впровадження Starlink проходить з «мінусовим» прибутком для компанії, і для забезпечення подальшого розгортання супутникового інтернету потрібні додаткові грошові кошти.

Читайте також:  В Android 12 вдалося активувати системну «Кошик»

Раніше президент SpaceX Гвінн Шотвелл провела зустріч з потенційними інвесторами. Вона заявила про виділення ініціативи щодо запуску Starlink в окремий бізнес, щоб зробити компанію публічною.

Що стосується майбутніх користувачів супутникового інтернету, які проживають поза зоною покриття Starlink, вони вже зараз зможуть залишити заявку на сайті Starlink.

Ставши учасником програми, зареєстровані клієнти внесуть плату за резервування послуги, яка буде врахована при підключенні та подальшому використанні фірмового обладнання.

Для цього треба вказати свою адресу і залишити депозит у розмірі $99 за комплект Starlink, який буде поставлятися «в порядку черги» в залежності від місця розташування.