Авто

Hyundai показала концепт крокуючого безпілотного автомобіля

Tiger X - 1

Незабаром після придбання компанії Boston Dynamics, автовиробник Hyundai анонсував оригінальний автомобіль, конструкція якого передбачає не тільки колеса, але і величезні механічні «ноги».

За запевненням вендора, в перспективі такі трансформери зможуть використовуватися як на землі, так і в складі міжпланетних місій.

Свою нову розробку інженери компанії називали TIGER-це абревіатура від англійського словосполучення «трансформується інтелектуальний наземний Екскурсійний робот».

Автомобіль задуманий повністю автономним, тому в його салоні не передбачені місця для розміщення пасажирів. Його призначення – доставка вантажів, медикаментів або розвідка важкопрохідної місцевості.

Читайте також:  Відео: електричний Hummer крутить «пончики» на снігу

TIGER

Концептуальний транспорт отримає чотири “ноги” з механічними суглобами — він здатний імітувати ходу ссавців або рептилій. Складна система управління дозволяє домогтися ступеня свободи пересування зі ступенем свободи 360°.

При необхідності «всюдихід» Hyundai можуть транспортувати безпілотники для доставки у важкодоступні точки.

У складеному вигляді TIGER пересувається як повнопривідний автомобіль, а при виникненні перешкод переходить в «піший» режим. У компанії впевнені, що в перспективі саме таку конструкцію можна використовувати для міжпланетних місій.

На жаль, виробництво подібного трансформера поки не підтверджено, а продемонстрований Hyundai варіант — лише видовищний концепт, існуючий у вигляді 3D-моделей і начерків.

Читайте також:  Водій назвав недоліки автопілота Tesla після 12 години за кермом

Джерело: caranddriver