Авто

Дизайн нового Honda HR-V розкрили за лічені дні до прем’єри

Honda HR-V

Компанія Honda готується до прем’єри кросовера HR-V нового покоління, яка запланована на 18 лютого 2021 року. За лічені дні до презентації в мережі з’явилися патентні зображення моделі, так що її зовнішній вигляд перестав бути секретом.

Підтвердженням справжності зображень служить тизер, який Honda опублікувала в середині січня: на ньому відображена корми автомобіля в профіль, і обриси в точності збігаються з машиною на патентних знімках.

Ідентичні і деталі, в тому числі форма лючка паливного бака, високо розташовані ручки задніх дверей і положення зовнішніх дзеркал (якщо порівнювати зі шпигунськими фотографіями, опублікованими раніше).

Читайте також:  Подивіться на гараж майбутнього з ліфтом і скляним дахом для електричного Hummer

Як повідомляє Motor1, на фотографіях зображена глобальна версія кросовера, вона ж Vezel на японському ринку, а для американців підготують власний варіант, який відповідає їх смаковим уподобанням. По всій видимості, Honda запропонує кілька варіантів оформлення HR-V: можна буде вибрати з двох візерунків радіаторної решітки, з горизонтальними ламелями або сітчастої структурою.

Honda HR-V

Про Honda HR-V наступного покоління відомо, що вона отримає гібридну установку e:HEV з двома електромоторами, знайому по хетчбеку Jazz і кросоверу CR-V. варіанту без електричної надбудови у моделі не буде.

Прийдешня зміна покоління стане для HR-V першою за шість років. Поки ж актуальною залишається модель другої генерації, яка встала на конвеєр в 2015 році і пережила оновлення в 2019-му.