Авто

Nissan розповів, як маскує свої прототипи від фотошпигунів

Nissan

Компанія Nissan розповіла, як маскує прототипи, щоб приховати їх від об’єктивів фотошпигунів. За словами представників марки, використовувана фірмою камуфляжна плівка дозволяє побачити лише обриси автомобіля.

Шпигунські знімки нових моделей зазвичай з’являються в мережі задовго до офіційного дебюту. У зв’язку з цим автовиробники розробляють нові способи маскування своїх прототипів, які дозволять приховати автомобілі від об’єктивів фотографів.

Фахівці Nissan вирішили відкрити завісу таємниці, розповівши, якими методами користуються в компанії, щоб приховати моделі, які все ще знаходяться в стадії розробки.

Читайте також:  Дрег-гонка: Jeep Wrangler і Mercedes-Benz G-Class проти Land Rover Defender

Nissan

Японська марка зберігає нові прототипи в замкнених гаражах. Якщо модель Необхідно перевезти в науково-дослідний центр або на випробування, фахівці використовують закриті трейлери, в які вантажать автомобілі, накриті щільним чохлом.

Щоб приховати подробиці екстер’єру в компанії використовують захисні плівки з камуфляжними візерунками, форма яких ускладнює фокусування фотоапаратури на автомобілі, а також дозволяє приховати подробиці дизайну моделі.

За словами представників марки, оскільки всі прототипи проходять через безліч камуфляжних обгортань, за минулий рік фахівці витратили близько 3200 кілометрів маскувального матеріалу.

Крім того, Nissan використовує додаткову стрічку, якою обклеює фари, щоб приховати їх дизайн. А щоб спотворити загальну форму автомобіля, фахівці розміщують під камуфляжем спеціальні вставки. Фінальною частиною маскування є видалення всіх шильдиків і приховування елементів інтер’єру за допомогою захисної тканини.

Читайте також:  Землетрус в Японії знищив знаменитий гоночний автодром разом з машинами

Джерело: Motor1.com