Статті

Чи потрібна кавоварка в офісі, критерії для її вибору

Кава

Кавоварка автоматично піднімає комфорт співробітників, а за ним і їхню працездатність в кілька разів. Саме з чашки гарячої запашної кави в більшості випадків починається хороший робочий день. Вона дає можливість збадьоритися та набратися енергії на виконання роботи зранку, а протягом дня — не розгубити її. Також науково доведено, що кава, якщо її вживати в розумній кількості, стимулює роботу мозку. Людина після неї в буквальному сенсі стає трішечки розумнішою, що дозволяє ефективніше виконувати поставлені завдання. Саме тому кавоварка є одним з основних атрибутів, яким успішний роботодавець повинен забезпечити своїх підлеглих.

Якщо кавоварки немає?

А це проблема. Серйозна проблема. Це удар по комфорту працівників, особливо кавозалежних. Тому її необхідно терміново вирішувати. Звичайно ж, ви можете заперечити сам факт її наявності або просто не звертати на неї увагу. Та в такому випадку не скаржтеся на млявість та низьку працездатність співробітників.

Є ще один варіант, але він також для роботодавця не дуже веселий. Працівники можуть ходити за порцією енергії до найближчого кафе чи кавового кіоску, та купувати напій там. Але при цьому їм доведеться витрачати близько 15-20 гривень за раз. А це така собі перспективка. Якщо ж людина потребує по 3-4 чашки на день, то за місяць це виллється в серйозну суму.

Пам’ятайте, хороші спеціалісти завжди можуть знайти іншу роботу. Тому, якщо ви цінуєте своїх працівників, подбайте про те, щоб вони не шукали причину змінити місце роботи.

Якою має бути кавоварка

Прилад повинен відповідати наступним критеріям:

  • Продуктивність. Мається на увазі кількість напою, яку він може приготувати та швидкість процесу. Під час вибору необхідно відштовхуватися від кількості кавоманів, які у вас працюють.

  • Простота в користуванні та догляді. Готувати напій кавоварка повинна при мінімальній участі людини (наскільки це можливо), щоб не забирати багато часу. Ця ж умова діє і по відношенню до її мийки та прибирання після приготування кави.

  • Кількість вільного місця в офісі. Може статися так, що габаритний пристрій просто не буде куди поставити. Тому, якщо в офісі є проблеми з дефіцитом місця, розміри обов’язково потрібно враховувати.

Також можна врахувати і смаки співробітників. Хтось любить американо, а хтось еспресо чи капучино. І дійсно, було б дуже круто, якби кожен зміг пити свій улюблений напій, та це вже особливості, якими, за відсутності іншого варіанту, можна пожертвувати. Звичайно ж, якщо є можливість, то краще не потрібно.

Існує декілька видів кавоварок: капельні, турки, рожкові, чалдові, капсульні, гейзерні, кавомашини з функцією перемелювання зерен. У кожного виду є свої особливості, переваги та недоліки. Тому, щоб вибрати варіант конкретно для вашого офісу, потрібно ознайомитися з ними детальніше.

*На правах реклами