Технології

TikTok запустить функцію онлайн-торгівлі, яка дозволить блогерам отримувати комісійні

TikTok

Китайська соціальна мережа TikTok розширює свій функціонал. У 2021 році в додатку може з’явитися функція онлайн-торгівлі.

Соціальна мережа TikTok, що належить китайській компанії bytedance, вийде на ринок електронної комерції в США. Повідомляється, що TikTok вже розіслала рекламодавцям повідомлення про швидкий запуск нової функції, який відбудеться протягом 2021 року.

Від появи нової функції виграють не тільки рекламодавці, а й автори контенту. Повідомляється, що популярні блогери зможуть розміщувати в своїх відео посилання, що ведуть на сторінки покупки того чи іншого товару.

Читайте також:  Дослідники з'ясували, в якій грі стримери частіше лаються. Це не Dota 2

При цьому блогеру навіть не потрібно співпрацювати з виробником цього товару. За кожну досконалу покупку за посиланням блогери отримуватимуть комісійні відрахування, що тільки приверне їхню увагу до нової функції. Для топових блогерів з великою аудиторією вона зможе стати додатковим джерелом доходу.

Також повідомляється, що TikTok дозволить брендам розміщувати в додатку свої каталоги без посередників. Крім цього, TikTok планує поліпшити алгоритми таргетованої реклами.

Нова функція безпосередньо зіштовхне TikTok з Facebook, яка також активно розвивається в сфері електронної комерції.